Ceník TS3 hostingu

Co je TeamSpeak 3 hosting
TeamSpeak 3 hosting je pronájem virtuálního TeamSpeak 3 serveru a poskytnuní administrátorských práv na něj. Můžete tak sami rozhodovat, komu jaká práva udělíte, jaké místnosti vytvoříte a jak svůj server povedete.

Co získáte

  • Vlastní licencovaný TS3 server
  • Server Admin oprávnění
  • Neomezený počet místností
  • Možnost nahrávat na server soubory
  • Počet slotů podle Vašich požadavků


Cena služby
Cena za každý slot je 5.9 Kč měsíčně.

Náš systém funguje na kreditové denní bází, na svůj účet si tedy dobijete libovolný kredit a z toho se poté server hradí. Každý den je poté z Vašeho kreditu stržena poměrná část za Vaši službu vzhledem k počtu slotů.


Vysvětlení skladby ceny
Často se nás ptáte, proč stojí jeden slot TeamSpeaku 5,9 Kč za měsíc. Skutečně to není tak, jak si mnozí myslím, že těch 5 korun nám jdou do kapsy, tak to opravdu není. Rozhodli jsme se proto vydat tento článek a objasnit Vám z čeho se cena Vašeho TS3 serveru skládá.

Licenční poplatek -  Největší část ceny jde na licenci. TeamSpeak není bezplatná aplikace, jak si možná myslíte. Za to, že Vám můžeme nabízet hosting musíme odvádět každý měsíc poplatky autorům aplikace. Výše tohoto poplatku je určena v dolarech, ale po přepočtu průměrným kurzem a připočítání DPH se dostáváme na částku 3,5 Koruny za každý slot.

 

Hosting - Jak jistě víte, naše servery nehostujeme někde v garáži. Využíváme moderní datacentrum ve kterém máme špičkovou konektivitu a přímý peering do NIX. Rovněž je potřeba přičíst podporu a další náklady.

 

Zisk - Dostáváme se k zisku. Náš zisk za jeden prodaný slot je tedy zhruba koruna, což jak uznáte není skutečně mnoho.