O nás

O nás

Ve světě TeamSpeak serverů nejsme žádní nováčci, jejich správou a provozem se zabýváme již od roku 2005, kdy jsme spustili náš první server. Od té doby trvale pracujeme na vylepšování našich služeb a přinášení nových funkcích.

V prosinci roku 2014 přešlo TS3.cz pod společnost GPS Slovakia, která přinesla hned několik podstatných novinek, mezi hlavní z nich patřila webová administrace, možnost SMS plateb a v neposlední řadě také rozšíření zákaznické podpory.

O GSP Slovakia

Naše společnost, je zde s Vámi již od roku 2008 a od té doby se věnuje poskytování herních serverů pro jednotlivce i herní organizace. . Techničtí pracovníci společnosti mají mnoholeté zkušenosti se správou serverů. Našim cílem je poskytnout zákazníkům co nejkvalitnější služby za příznivé ceny a poskytnout jim profesionální zákaznickou podporu. Za své působení se naše společnost stala jedničkou v oblasti game hostingových služeb na Slovensku.
Od vzniku jsme obsloužili přes  15000+ zákazníků, obdrželi jsme velké množství objednávek a disponujeme vlastní serverovnou.
Provozovatelem je společnost speciálně zaměřená na poskytování datových služeb, společnost GSP Slovakia, s.r.o..